Vi er en mesterbedrift og et TrioVing Sikkerhetssenter

Romerike Låsservice AS

Din lokale mesterbedrift og TrioVing Sikkerhetssenter på Strømmen og Kløfta

Hvem vi er

Romerike låsservice ble stiftet i 1995 og har siden den gang utviklet oss til å bli en solid leverandør inne låsesmedbransjen for private og næringskunder. Vi er i dag 13 godt kvalifiserte medarbeidere som dekker alle felt innen låsbransjen. 

Romerike Låsservice er en mesterbedrift og er et Trioving sikkerhetssenter. Vi er medlem av den Norske låsesmeders forening.

Romerike Låsservice har døgnvakt. Vi hjelper deg uansett når på døgnet du måtte være uheldig å trenge oss. Ring på 63 81 01 01 dersom uhellet er ute og du trenger en låsesmed.

Hvor vi er

Du finner vår butikk i Strømsveien 48 på Strømmen og Gjerdrumsvegen 5 på Kløfta. Her kan du møte våre hyggelige medarbeidere mellom 08 -16, mandag til fredag. På torsdag holder vi åpent en time ekstra til kl. 17, slik at flere får muligheten til å komme innom for en hyggelig prat.

Hovedkontor, avdeling Strømmen

Avdeling Kløfta

Våre ansatte

Bilde av Stig

Stig Dahlgren

Daglig leder/Låsesmedmester

+47 906 87 798

stig @rls.as

Bilde av Rune

Rune Andersen

Adm. leder

+47 906 86 239

rune@rls.as

Bilde av Frode

Frode Holsve

Butikksjef/Låsesmed

+47 901 94 948

frode@rls.as

Bilde av Stein

Stein Spjeldnæs

Systemansvarlig/Låsesmed

+47 970 80 421

stein@rls.as

Bilde av Knut Olav

Knut Olav Moen

Låsesmed/elektro

+47 468 35 668

ko@rls.as

Arne Jakob Sinnerud

Arne Jakob Sinnerud

Låsesmed/elektro

+47 959 69 797

aj@rls.as

Bilde av

Pål Even Kløw

Låsesmed/salg

+47 903 64 057

paal@rls.as

Bilde av Linas

Linas Kalibatas

Låsmotør/Snekker

+47 913 80 19

linas@rls.as

Bilde av Tom

Tom Bucher

Adgangskontroll/ITV/Porttelefon

+47 913 13 366

tom@rls.as

Bilde av Mats

Mats Steen Evjul

Låsmontør

+47 971 97 589

mats.evjul@rls.as

Bilde av Nklas

Niklas Krosvik Pettersen

Låsmontør

+47 405 32 191

niklas@rls.as

Bilde av Joachim

Joachim Thygesen

Låsmontør

+47 904 78 151

joachim@rls.as

Bilde av Ulrich

Ulrich Gjeitnes

Lærling/elektro

+47 952 16 529

ulrich@rls.as