Vi er en mesterbedrift og et TrioVing Sikkerhetssenter

Romerike Låsservice AS

Din lokale mesterbedrift og TrioVing Sikkerhetssenter på Strømmen og Kløfta

Hvem vi er

Romerike låsservice ble stiftet i 1995 og har siden den gang utviklet oss til å bli en solid leverandør inne låsesmedbransjen for private og næringskunder. Vi er i dag 16 godt kvalifiserte medarbeidere som dekker alle felt innen låsbransjen. 

Romerike Låsservice er en mesterbedrift og er et Trioving sikkerhetssenter. Vi er medlem av den Norske låsesmeders forening.

Romerike Låsservice har døgnvakt. Vi hjelper deg uansett når på døgnet du måtte være uheldig å trenge oss. Ring på 63 81 01 01 dersom uhellet er ute og du trenger en låsesmed.

Hvor vi er

Du finner vår butikk i Strømsveien 48 på Strømmen og Gjerdrumsvegen 5 på Kløfta. Her kan du møte våre hyggelige medarbeidere mellom 08 -16, mandag til fredag. På torsdag holder vi åpent en time ekstra til kl. 17, slik at flere får muligheten til å komme innom for en hyggelig prat.

Hovedkontor, avdeling Strømmen

Avdeling Kløfta

Våre ansatte

 

 

Stig Dahlgren

Daglig leder/Låsesmedmester

+47 906 87 798

stig@rls.as

Bilde av Rune

Rune Andersen

Adm. leder

+47 906 86 239

rune@rls.as

Bilde av Frode

Frode Holsve

Montasjeleder

+47 901 94 948

frode@rls.as

Bilde av Stein

Stein Spjeldnæs

Systemansvarlig/Låsesmed

+47 970 80 421

stein@rls.as

Bilde av Knut Olav

Knut Olav Moen

Låsesmed/elektro

+47 468 35 668

ko@rls.as

Arne Jakob Sinnerud

Arne Jakob Sinnerud

Låsesmed/elektro

+47 959 69 797

aj@rls.as

Bilde av

Pål Even Kløw

Låsesmed/salg

+47 903 64 057

paal@rls.as

Bilde av Linas

Linas Kalibatas

Låsmontør/Snekker

+47 913 80 190

linas@rls.as

Bilde av Ada

Ada Talaasen

Låsesmed

+47 47482003

ada@rls.as

Bilde av Mats

Mats Steen Evjul

Låsesmed

+47 971 97 589

mats.evjul@rls.as

Bilde av Nklas

Niklas Krosvik Pettersen

Låsmontør

+47 405 32 191

niklas@rls.as

Cathrine Pfeuti

Butikk/system

+47 479 27 764

cathrine@rls.as

Bilde av Ulrich

Ulrich Gjeitnes

Låsesmed/elektro

+47 952 16 529

ulrich@rls.as

Thorer Grøstad

Låsesmed/elektro

+47 920 22 616

thorer@rls.as

Stian Tofte

Låsesmed/elektro

+47 477 09 892

stian@rls.as

Petter Østgård Andersen

Låsesmed

+47 412 44 330

petter@rls.as